Купити Kawasaki KLX 300 (Кавасакі КЛИкс 300) ➡ «Авто Віа» Харків

Виходьте і грайте

Вартість від 145 670 грн

Огляд Kawasaki KLX 300


Мотоцикл KLX®300 розширює ігрове поле завдяки висококласним спортивним характеристикам. Флагманський KLX® відрізняється високою потужністю і універсальними характеристиками, дозволяючи долати асфальтовані вулиці, польові дороги і лісові стежки. Випробуйте гострі відчуття на різноманітній місцевості з KLX®300 - можливості цього високопродуктивного і надлегкого спортивного мотоцикла безмежні.

ОСОБЛИВОСТІ

 • Потужний паливний чотиритактний двигун 292 куб.см з рідинним охолодженням і електричним запуском
 • Подвійна спортивна підвіска для довжини ходу
 • Повністю цифрова панель
На зображенні мотоцикл KLX®110R

Моделі


На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300 зеленого кольору

ALL-NEW 2021

KLX®300

Вартість від 145 670 грн

ДОДАТКОВІ ОСОБЛИВОСТІ:

 • Сильна потужність на низьких і середніх частотах
 • Легка рама
 • Повнорозмірні колеса 21/18 дюймів
 • Потужні пелюсткові дискові гальма
 • Комфортна ергономіка
 • Управління теплом для комфорту водія
 • Агресивний стиль
На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300 зеленого кольору

Особливості


Потужність і продуктивність

Знайдіть сили пограти

В основі неперевершеного легкого KLX®300 dual-sport лежить двигун об'ємом 292 куб. см в стилі ендуро з системою вприскування палива і рідинним охолодженням, що забезпечує стабільну роботу навіть при сильному русі. Цей чотиритактний двигун DOHC може похвалитися потужністю на низьких і середніх оборотах і дивовижною максимальною потужністю. У всьому діапазоні оборотів потужність плавна, а відгук дросельної заслінки чіткий, що дозволяє адаптуватися до широкого спектра ситуацій водіння, які обов'язково приведуть в захват водіїв будь-якого рівня підготовки, від їзди по бездоріжжю до легких турів і їзди по місту. Для додаткового комфорту, особливо в умовах інтенсивного руху, інноваційний вентилятор радіатора направляє гаряче повітря вниз і від водія. Електричний запуск забезпечує легкий старт, вприскування палива сприяє надійному запуску в широкому діапазоні умов і сприяє чистим викидам і економії палива.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300 зеленого кольору

Можливості DUAL-SPOR

Гострі відчуття на дорозі і поза нею

Мотоцикл KLX®300 демонструє маневровість як на дорозі, так і на бездоріжжі завдяки тонкій і легкій рамі. Кут повороту (26,7 °) і коротка колісна база сприяють швидкому обігу, а висока жорсткість рами забезпечує стійкість при русі по прямій. Подовжена підвіска має поздовжнє регулювання і пропонує 254 мм ходу спереду і 231 мм ззаду. Передня вилка у вигляді перевернутого картриджа має регульоване демпфірування стиску для оптимізації характеристик вилки в залежності від умов і особистих переваг. Задня підвіска Uni-Trak® пропонує регулювання амортизації ударів і відбою, а також повністю регульоване попередне навантаження, що дозволяє водієві налаштовувати параметри амортизатора відповідно до особистих переваг. Значна гальмівна потужність досягається за рахунок 250-міліметрового пелюсткового диска і двохпоршневого супорта спереду і 240-міліметрового пелюсткового заднього диска і однопоршневого супорта. Сильні характеристики dual-sport також забезпечуються 21-дюймовим переднім колесом і 18-дюймовим заднім колесом. Жорсткість коліс сприяє легкості і плавності управління, а також забезпечує більшу довговічність при їзді по бездоріжжю.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300

Зручна ергономіка

Комфортна їзда

Зручна для водія ергономіка KLX®300 dual-sport тісно пов'язана з позашляховим мотоциклом KLX®300R, забезпечуючи пряме і розслаблене положення при їзді. Підніжки розташовані ближче до центральної лінії мотоциклу для оптимального комфорту під час поїздок по дорогах і бездоріжжю. Доповнює пригодницькі можливості сидіння з товстою оббивкою, яке забезпечує комфорт при тривалих поїздках, а висота сидіння 89 см дозволяє водієві зручно ставати на землю на зупинках для додаткової впевненості.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®250 зеленого кольору

Агресивний вид

Стильна їзда

Гострий дизайн переднього капота і фари справляє перше враження і веде до дизайну кузова, натхненного KX ™, який обов'язково приверне увагу. З кабіни демонструються повністю цифрові прилади, в тому числі цифровий спідометр, тахометр у вигляді шкали, годинник, одометр, подвійні лічильники пройденого шляху і ряд попереджувальних / індикаторних ламп.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®250 зеленого кольору