Познайомтеся з оригінальним гідроциклом

Вартість від 404 310 грн

Огляд Kawasaki Jet Ski SX-R


Гідроцикл Jet Ski® SX-R ™ з потужною тягою і маневровою керованістю, завдяки V-образному корпусу, пропонує двигун об'ємом 1498 куб. см і характеристики корпусу, які забезпечують комфорт і впевненість. Приголомшливе прискорення і чудові характеристики при проходженні поворотів створюють виняткове збудження, доставляючи гострі відчуття від стоячого гідроциклу в сучасну епоху.

ОСОБЛИВОСТІ

  • 4-тактний, чотирициліндровий двигун об'ємом 1,498 куб.см
  • Корпус V-форми
На зображенні квадроцикл Kawasaki Brute force 300 сірого кольору

Моделі


На зображенні гідроцикл

2021

JET SKI® SX-R™

Вартість від 404 310 грн

ДОДАТКОВІ ОСОБЛИВОСТІ:

  • Легко керувати потужністю
  • Відмінне прискорення
  • Велика палуба
  • Зберігання дрібних предметів, сигнальні індикатори низького рівня палива і двигуна
На зображенні гідроцикл

Особливості


Висока продуктивність

Потужний і легкий

Потужний 4-циліндровий 4-тактний двигун об'ємом 1498 куб. см забезпечує безпрецедентне співвідношення потужності та ваги. Широкий крутний момент забезпечує потужну, легку в управлінні силу і відмінне прискорення в автономному режимі. Робоче колесо з нержавіючої сталі з 3 лопатями та високоефективний струменевий насос сприяють зниженню кавітації і потужному прискоренню.

На зображенні гідроцикл

Чудове управління

Розумний і високотехнологічний

V-подібний дизайн корпусу пропонує ідеальне поєднання легкості в поводженні та маневровості для руху в стоячому положенні, як ніколи раніше. Двигун, розташований низько і по центру, забезпечує збалансований розподіл ваги, що забезпечує виняткові характеристики в поворотах і відмінну керованість як на прямих, так і на поворотах.

На зображенні гідроцикл

Зручність

Швидко і легко

Персональний гідроцикл Jet Ski® SX-R ™ оснащений безліччю функцій для зручності та безпеки. Зберігайте свої особисті речі в відділенні для дрібних речей, розташованому під стійкою з ручкою. Пробки зливного отвору в корпусі можна швидко зняти, щоб полегшити спорожнення після використання. Зручні сигнальні індикатори низького рівня палива і двигуна на рукоятці дозволяють швидко отримати інформацію про засіб, а магнітний перемикач запалювання з ключем допомагає запобігти крадіжці.

На зображенні гідроцикл