Купити Kawasaki KLX 300SM (Кавасакі КЛИкс 300 СМ) ➡ «Авто Віа» Харків

Виходьте і грайте

Вартість від 156 080 грн

Огляд Kawasaki KLX 300SM


Абсолютно легкий мотоцикл KLX®300SM переносить веселощі на вулиці в стилі супермото. Швидкий двигун в поєднанні з легким і маневровим управлінням пробуджує внутрішню грайливість. Підвіска, колеса і гальма оптимізовані для супермото, а загальний агресивний стиль - це історія. KLX®300SM швидко захоплює сцену з рівними частинами продуктивності та постави.

ОСОБЛИВОСТІ

  • Потужний паливний чотиритактний двигун 292 куб.см з рідинним охолодженням і електричним запуском
  • Довга підвіска з налаштуваннями SUPERMOTO
  • 17" передні і задні колеса
На зображенні мотоцикл KLX®110R

Моделі


На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300SM зеленого кольору

ALL-NEW 2021

KLX®300SM

Вартість від 156 080 грн

ДОДАТКОВІ ОСОБЛИВОСТІ:

  • Сильна потужність на низьких і середніх частотах
  • Потужні пелюсткові дискові гальма
  • Комфортна ергономіка
  • Управління теплом для комфорту водія
  • Агресивний стиль
  • Повністю цифрова багатофункціональна апаратура
На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300SM зеленого кольору

Особливості


Потужність і продуктивність

Приєднуйтесь

Абсолютно легкий мотоцикл KLX®300SM приводиться в рух двигуном об'ємом 292 куб. см з уприскуванням палива і рідинним охолодженням. Випробуйте вигідний розподіл потужності у всьому діапазоні обертів. Плавна подача потужності і чіткий відгук дросельної заслінки допомагають гонщикам будь-якого рівня підготовки маневрувати в умовах постійного міського руху, переміщатися по бездоріжжю або випробувати хвилювання від перегонів на місцевій трасі. Електричний запуск забезпечує легкий старт, а уприскування палива допомагає надійному запуску в широкому діапазоні умов і сприяє чистим викидам і економії палива.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300SM зеленого кольору

Можливості supermoto

Відпочивайте на вулицях

Мотоцикл KLX®300SM побудований з тонкої та легкої рами, яка маневрова, але жорстка на високих швидкостях, що сприяє стійкості на прямій. Зменшене переднє колесо, кут повороту (25 °) і коротка колісна база сприяють швидкій керованості. Хід підвіски складає 231 мм спереду і 205 мм ззаду, що ідеально для їзди на supermoto . Передня вилка у вигляді перевернутого картриджа 43 мм має регульоване демпфірування стиску для оптимізації характеристик вилки в залежності від умов і особистих переваг. Задня підвіска Uni-Trak® пропонує регулювання амортизації ударів і відбою, а також повністю регульоване попереднє навантаження, що дозволяє водієві налаштовувати параметри амортизатора відповідно до особистих переваг. Значна гальмівна потужність досягається за рахунок великого 300-міліметрового напівплаваючого пелюсткового диска і двохпоршневого супорта спереду, а також пелюсткового заднього диска 240 мм і однопоршневого супорта. Маневровість supermoto ще більше посилюється завдяки 17-дюймовим колесам, які сприяють кращій керованості на вулиці.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300SM зеленого кольору

Зручна ергономіка

Зробіть комфорт пріоритетом

Пряме і розслаблене положення при їзді робить поїздки на мотоциклі KLX®300SM комфортними. Зручна для водія ергономіка доповнюється сидінням з товстої оббивки, підніжками з гумовими амортизаторами і висотою сидіння 86 см, що дозволяє водіям зручно ставати на землю на зупинках, що підвищує впевненість. Інноваційний вентилятор радіатора направляє гаряче повітря вниз і в бік від водія, а також від високочутливих ділянок, забезпечуючи додатковий комфорт під час руху.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®300SM зеленого кольору

Стиль SUPERMOTO

В вибаченнях немає потреби

Агресивний дизайн кузова в стилі supermoto мотоциклу KLX®300SM, натхненний перегонами, забезпечує динаміку та ефективність. Затемнені шасі, вилки, колеса і кузов роблять цей мотоцикл видатним. Вузьке кермо доповнює різкі лінії переднього капота, фари і дзеркал. З кабіни демонструються повністю цифрові прилади, в тому числі цифровий спідометр, тахометр у вигляді шкали, годинник, одометр, подвійні лічильники пройденого шляху і ряд попереджувальних / індикаторних ламп.

На зображенні мотоцикл Kawasaki KLX®250 зеленого кольору